-->

Gönüllülük Çalışmaları Kapsamında Hemşirelik Öğrencileri Liseli Gençlere Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Verdi

20 Aralık 2023

Gönüllü Üniversite Öğrencileri Liseli Gençlere Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Verdi


Gönüllülük Çalışmaları kapsamında, Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğretim elemanı Öğr.Gör. Hacer Alpteker danışmanlığında, Bolu İzzet Baysal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Teknoloji Bağımlılığı ve Sigara Bağımlılığı konularında eğitim verildi.


Eğitimler, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi işbirliğinde 19.12.2023 tarihinde 10.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

Gönüllü hemşirelik bölümü öğrencileri "Teknoloji Bağımlılığı ve Sigara Bağımlılığını" anlattıktan sonra, emniyet mensuplarınca da "Siber Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı" konuları ele alınmıştır.

Mesleki yaşamlarında bağımlılıkla mücadele konusunda farkındalık oluşturacak başarılı çalışmalara imza atmalarını beklediğimiz gönüllü hemşirelik öğrencilerimiz, bu eğitimde görev alarak gelecekte topluma önemli katkılar sağlayacak faaliyetler konusunda fikir sahibi oldular.

Gönüllü Hemşirelik Bölümü öğrencilerimiz; Sibel Durhan, Habibe Kılınç, Elanur Kurt, Sevgül Baykan, Mustafa Taş, Mustafa Ergin, Muhammet Gazibeyoğlu, Vildan Toğuç, Melike Aksu, Hayrunnisa Çelik, Oktay Olpak, Zeynep Çetin, Merve Sultan Alınca ve Elif Yavuz

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 ... Fax: +90 374 253 ...
  • EPosta: ...ibu.edu.tr
Top